Grup Hepsi Fanatikleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fanatikleri

SÜPER HEPSİCİLER FAN FORUMU

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

___---Mod Alımları---___

+5
gruphepsi_kübra
cemre_sümeyye
gruphepsi_sinem
::yosh::
ADMİN
9 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1___---Mod Alımları---___ Empty ___---Mod Alımları---___ Paz Ağus. 05, 2007 9:37 pm

ADMİN

ADMİN
α∂мιη
α∂мιη

mod alımları başlamıştır mod olmak için

Ad:

bu bilgiler yeterli
Wink

https://gruphepsifanatikleri.catsboard.com

2___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 11:41 am

üує
üує

ad:gizem
daha önce yapmadım

3___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 11:43 am

ADMİN

ADMİN
α∂мιη
α∂мιη

forum içinde faaliyetlerin artsın cnm bizde düşünicez Wink

4___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 4:45 pm

üує
üує

ya bn ne zaman mod alıcam lütfen bi daha düşünün

5___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 5:15 pm

gruphepsi_sinem

gruphepsi_sinem
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя

ben daha yeni üye oldum ama önceden sizinde üye olduğunuz bi sitedeydim tanıyanlar varsa sürekli sitede olduğumu bilirler ileride bnd mod olmak istiorum umarım olabilirim flower

6___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 7:26 pm

cemre_sümeyye

cemre_sümeyye
Admin
Admin

::yosh:: paylaşımlarına bakıcaz Wink
daha site yeni açıldı
sitede çok paylaşımda bulunmaya çalış
biz karar verdiğimizde söyleriz zaten Smile
gruphepsi_sinem snde msj sayını arttır ve paylaşımda bulun cnm
ona göre değerlendiririz

7___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 7:46 pm

ADMİN

ADMİN
α∂мιη
α∂мιη

evet cemre_sümeyye nninde dediği gibi msj sayılarınız ve sitedeki faaliyetleriniz artsın Wink

8___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 7:55 pm

gruphepsi_kübra

gruphepsi_kübra
ѕüρєя мσ∂
ѕüρєя мσ∂

ad:kübra
daha önce bu işi hiç yapmadım
bende eskiden sizin üye olduğunuz bir siteye üyeydim siteye çok girerdim bilirsiniz ama site kapandı

9___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 8:28 pm

cemre_aleyna

cemre_aleyna
уєηι üує
уєηι üує

Ad:aleyna
Kaç yerde Modluk ve Adminlik yaptın?:valla hiç yapmadım

sizin üye oldunuz ve kapanna bir siteden tanıyorsunuz benii

10___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 8:43 pm

hepsi))

hepsi))
уєηι üує
уєηι üує

Ad:s3r@y
Kaç yerde Modluk ve Adminlik yaptın?:1 2 kere

casmin arkimsin bak msnden konuşuos şuanda zaten beni mod yapıcan
umarım alırsın beni yoksa çok ama çok üsülürüm

11___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Ptsi Ağus. 06, 2007 8:53 pm

cemre_sümeyye

cemre_sümeyye
Admin
Admin

flood yapma
gruphepsi_kübra sende yapma birleştirdim

12___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Çarş. Ağus. 08, 2007 11:40 am

ADMİN

ADMİN
α∂мιη
α∂мιη

evt hadi daha fazla katılım olsun Wink

13___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Perş. Ağus. 09, 2007 1:24 pm

superisi_194

superisi_194
уєηι üує
уєηι üує

ad=pınar
yaş=14

daha öce modluk yada adminlik yapmadım fakat kavakyelleri.org a üyeyim sık sık girerim bide gruphepsi.biz e üyeliğim var

14___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Perş. Ağus. 09, 2007 6:35 pm

üує
üує

yha bn cuma gününden itibaren bi hafta giremicem tatile gitçez lütfen biraz arttırdım bi daha düşünün lüüüüüütfffeeeen

15___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Cuma Ağus. 10, 2007 1:25 am

gruphepsi_sinem

gruphepsi_sinem
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя

::yoshy:: msj sayını arttırmıssın paylaşımdada bulunmuşsun inş mod olabilirsin cnm Wink yanlız kaldım tek mod bnm Very Happy umarım sende mod olabilirsin Wink

16___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Cuma Ağus. 10, 2007 10:11 am

üує
üує

inş cnm bekliorum

17___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Cuma Ağus. 10, 2007 8:42 pm

ADMİN

ADMİN
α∂мιη
α∂мιη

BUNDAN SONRA MOD OLMAK İSTEYENLER HANGİ BÖLÜMLERDE MOD OLMAK İSTEDİKLERİNİDE YAZSINLAR Wink

18___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Cuma Ağus. 10, 2007 8:49 pm

üує
üує

bn yasemin yürükte olmak istiorum cnm önceden bilgimi vermiştim ama bi daha verim
ad:gizem
daha önce modluk yapmadım

19___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ Cuma Ağus. 10, 2007 10:55 pm

gruphepsi_sinem

gruphepsi_sinem
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя

peki bnm bölüm değiştirme hakkım yokmu Question Crying or Very sad

20___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ C.tesi Ağus. 11, 2007 5:53 am

cemre_sümeyye

cemre_sümeyye
Admin
Admin

var Smile
herkes yazsın
::yosh:: 1 bölümdemi sadece Smile
3 bölüm söleyin yapalım Wink

21___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ C.tesi Ağus. 11, 2007 1:29 pm

gruphepsi_sinem

gruphepsi_sinem
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя

ben eren bakıcı bölümünü istiorum diğerleride forum oyunları serbest kürsü fln olursa sevinirim king

22___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ C.tesi Ağus. 11, 2007 1:35 pm

gruphepsi_kübra

gruphepsi_kübra
ѕüρєя мσ∂
ѕüρєя мσ∂

ben gülçin bölümünü istiodum ztn olmus bide serbest kürsü ve komik yada ben geldim bölümü olabilir

23___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ C.tesi Ağus. 11, 2007 1:55 pm

cemre_sümeyye

cemre_sümeyye
Admin
Admin

istediğiniz bölümlere mod oldunuz Wink

24___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ C.tesi Ağus. 11, 2007 1:57 pm

gruphepsi_sinem

gruphepsi_sinem
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя

çok teşekkürler cnm Wink

25___---Mod Alımları---___ Empty Geri: ___---Mod Alımları---___ C.tesi Ağus. 11, 2007 3:10 pm

gruphepsi_kübra

gruphepsi_kübra
ѕüρєя мσ∂
ѕüρєя мσ∂

saol un tüm görevlerimi bitirdim Cool

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki