Grup Hepsi Fanatikleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fanatikleri

SÜPER HEPSİCİLER FAN FORUMU

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

msn nickleri

+6
---||_(ŞERİFE)_||---
gruphepsi_kübra
cemre_sümeyye
eren_kolik
ADMİN
gruphepsi_sinem
10 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1msn nickleri Empty msn nickleri Çarş. Ağus. 08, 2007 2:04 pm

gruphepsi_sinem

gruphepsi_sinem
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя

konuyu nereye açacağıma karar veremedim yanlış yerdeyse lütfen doğru yere taşıyın

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı...

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır

Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...

Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye

Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin

Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM

DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE

Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum

2msn nickleri Empty Geri: msn nickleri Çarş. Ağus. 08, 2007 2:56 pm

ADMİN

ADMİN
α∂мιη
α∂мιη

paylaşımlar için saol Wink

https://gruphepsifanatikleri.catsboard.com

3msn nickleri Empty Geri: msn nickleri Çarş. Ağus. 08, 2007 2:58 pm

eren_kolik

eren_kolik
gяυρ нєρѕι üуєѕι
gяυρ нєρѕι üуєѕι

evet saol

http://www.winxclubasiklari.nicetopic.net

4msn nickleri Empty Geri: msn nickleri Çarş. Ağus. 08, 2007 3:30 pm

cemre_sümeyye

cemre_sümeyye
Admin
Admin

saol cnm paylaşım için Wink

5msn nickleri Empty Geri: msn nickleri Çarş. Ağus. 08, 2007 11:40 pm

gruphepsi_kübra

gruphepsi_kübra
ѕüρєя мσ∂
ѕüρєя мσ∂

paylaşım için teşk

6msn nickleri Empty Geri: msn nickleri Perş. Ağus. 09, 2007 11:31 pm

gruphepsi_sinem

gruphepsi_sinem
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя

önemli değil Wink king

7msn nickleri Empty Geri: msn nickleri Ptsi Eyl. 17, 2007 7:21 pm

---||_(ŞERİFE)_||---

---||_(ŞERİFE)_||---
мσ∂ α∂αуı
мσ∂ α∂αуı

teşekkürler

http://hepsiler.forumup.com

8msn nickleri Empty tşk Paz Ara. 23, 2007 11:41 am

Simay_Gülçin

Simay_Gülçin
ρяєηѕєѕ
ρяєηѕєѕ

paylaştığın için saol sunny king

9msn nickleri Empty Geri: msn nickleri Salı Ocak 01, 2008 6:03 pm

gruphepsi_sinem

gruphepsi_sinem
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя

önemli değil king

10msn nickleri Empty Geri: msn nickleri C.tesi Şub. 09, 2008 12:09 am

**GüçHinÇHy**

**GüçHinÇHy**
gяυρ нєρѕι üуєѕι
gяυρ нєρѕι üуєѕι

Bende koycam bndeeee !! Very Happy

Ben seni dün sevmediM çünKü dün geride kaldı bn seni Bugünde sevmedim çünkü bugünde bitecek bn seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!![bana ait]

DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe
GöLGeSi SiYahTir !![Alıntı]

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz!![Alıntı]

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.[Alıntı]

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla şair Yaptilar[Alıntı ama sonlarını bn yaptım Very Happy ]

Yıldızlar kadar parlak,Yıldızlar kadar güzelsin ama aranızda tek bi fark var yıldızlar milyonlarca ama sen birtanesin....[Alıntı]

Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviorum Very Happy [ben yaptım]

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor...[Alıntı]

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...[Alıntı]

Hayatta iki kör tanıyorum; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen...
[Alıntı]

Bakışmayla aşk olsaydı öküz trene çoktaaan aşık olmuştu Very Happy [Ben yaptım desem inancakmısınız sanki Very Happy ]

DüNYaDa 3 ŞeY BiR DaHa GeRi DöNmEz 1-SöYlEnEn SöZ 2-GeÇeN ZaMaN 3- BENNNN..[Alıntı]

Bu kadaar yetmesse haber verin lol!

11msn nickleri Empty Geri: msn nickleri Cuma Mart 14, 2008 11:51 am

eren_qolik

eren_qolik
gяυρ нєρѕι üуєѕι
gяυρ нєρѕι üуєѕι

çok saolun

12msn nickleri Empty Geri: msn nickleri C.tesi Şub. 13, 2010 2:24 pm

merve84

уєηι üує
уєηι üує

eren_qolik demiş ki:çok saolun