Grup Hepsi Fanatikleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fanatikleri

SÜPER HEPSİCİLER FAN FORUMU

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bir umuttu yanlızlık :(

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1bir umuttu yanlızlık :( Empty bir umuttu yanlızlık :( Çarş. Ağus. 15, 2007 12:29 pm

superisi_194

superisi_194
уєηι üує
уєηι üує

*Bir umuttu yalızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de belki belkilerle dolu bir hayattı bu....
* Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildigin adresteyim
* An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilrimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.
* Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.
* Adını kalbime aşkla kazımıştım boşver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.
* Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.
* Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.
* Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın.birgün gelir belki beni anlarsın dönüpte yüzüme nasıl bakarsın.
* Şu dinmeyen arzuya karşı koysada dağlar,Ümitsizce gözlerim sanmaki herdem ağlar;Varsında hasret ile geçiversin seneler,Bizi ayıran yollar birgün yeniden bağlar
* Seni ben değil gözlerim seçti onlar beğendi.Sen benim değil onlarınsın. Gittiysen bana ne onlar ağlasın.
* Sevmemiştim kimseyi seni sevdiğim kadar,çekmedim kimseden senden çektiğim kadar.
SadSadSad

2bir umuttu yanlızlık :( Empty Geri: bir umuttu yanlızlık :( Çarş. Ağus. 15, 2007 3:12 pm

gruphepsi_sinem

gruphepsi_sinem
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя

Sad paylaşım için saol cnm

3bir umuttu yanlızlık :( Empty Geri: bir umuttu yanlızlık :( Cuma Mart 14, 2008 9:41 pm

eren_qolik

eren_qolik
gяυρ нєρѕι üуєѕι
gяυρ нєρѕι üуєѕι

ÇOK GÜZEL

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]